filmai online, filmai internetu


Kartu ne savo noru / Blended (2014)

Teigiama(+) +20 Neigiama(-)
Žiūrėti Kartu ne savo noru / Blended (2014) online nemokamai
Kalba: Lietuvių
Metai: 2014
Trukmė: 1h 56 min.
Režisierius: Frank Coraci
Aktoriai: Adam Sandler, Drew Barrymore, Wendi McLendon-Covey, Bella Thorne, Terry Crews...
Siužetas:
Du vieniši tėvai Loren (aktorė Drew Barrymore) ir Džimas (Adamas Sandleris), išgyvenę išsiskyrimo liūdesį, pagaliau nusprendžia vėl nueiti į pasimatymą. O geriausiai pirmajam kartui juk tinka aklas pasimatymas. Vis tik Loren ir Džimas šia galimybe pasinaudoti nesugeba. Pademonstravę vienas kitam bjauriausias savo charakterio savybes, Loren ir Džimas prisiekia daugiau niekuomet nesusitikti.
Tačiau likimas kartais būna atkaklus – jei jau ką nusprendė, būtinai įgyvendins. Po kelių savaičių abu vieniši tėveliai nusprendžia savo vaikams padovanoti visam gyvenimui įsiminsiančią kelionę Afrikon. Štai čia ir pasireiškia likimo ironija: pasirodo, Džimas ir Loren apsistoja ne tik tame pačiame viešbutyje, bet praktiškai ir tame pačiame numeryje.Palikti facebook atsiliepimą

Atsiliepimas:
Kartu ne savo noru / Blended (2014) online, Kartu ne savo noru / Blended (2014) internetu, Žiūrėti Kartu ne savo noru / Blended (2014) online nemokamai, Žiūrėti Kartu ne savo noru / Blended (2014) internetu nemokamai, Žiūrėti Kartu ne savo noru / Blended (2014) internetu, Žiūrėti Kartu ne savo noru / Blended (2014) online, Žiūrėti online Kartu ne savo noru / Blended (2014), Žiūrėti internetu Kartu ne savo noru / Blended (2014), filmas Kartu ne savo noru / Blended (2014), filmas online Kartu ne savo noru / Blended (2014), filmas internetu Kartu ne savo noru / Blended (2014), Žiūrėti filma online nemokamai Kartu ne savo noru / Blended (2014), Žiūrėti filma internetu nemokamai Kartu ne savo noru / Blended (2014)


Copyright © 2016. Visos teises saugomos Privatumo politika
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kilti į viršų