Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/interne2/onlinefilmas.eu/engine/classes/comments.class.php on line 205 Haris Poteris ir Mirties relikvijos 1. dalis / Harry Potter And The Deathly Hallows Part.1 (2010) » Filmai Serialai-Online nemokamai,Filmai Online, Filmai Internete, Žiūrėti filmus internetu,Filmai-Online,Serialai online,Serial
filmai online, filmai internetu


Haris Poteris ir Mirties relikvijos 1. dalis / Harry Potter And The Deathly Hallows Part.1 (2010)

Teigiama(+) +38 Neigiama(-)
Žiūrėti Haris Poteris ir Mirties relikvijos 1. dalis / Harry Potter And The Deathly Hallows Part.1 (2010) online nemokamai
Kalba: Lietuvių
Metai: 2010
Trukmė: 2h 26 min.
Režisierius: David Yates
Aktoriai: Bill Nighy, Emma Watson, Richard Griffiths, Harry Melling, Daniel Radcliffe …
Siužetas:
Haris, Ronis ir Hermiona eina Dumbldoro pasiųstu taku – surasti visus Horokrusus, bei juos sunaikinti. Tačiau tai nebus taip lengva. Haris, Ronis ir Hermiona yra nusikaltusieji teismui, nuo tada kai Mirties Valgytojai užgrobė Magijos Ministeriją. Buvo pasiūlyta 10 tūkst. galeonų suma tam, kuris suras ir įduos Harį Mirties Valgytojams, kad Voldemortas galėtų jį nužudyti (tik Voldemortas gali nužudyti Harį, bet Tamsos Valdovas liepė Mirties Valgytojams nežudyti berniuko, nes tai nori padaryti pats).

Haris nežino, kaip atrodo Horokrusai, kur jie yra, ir neturi jokių minčių, kaip juos sunaikinti. Kol H.Poteris yra šioje kelionėje, jis kartkartėmis jaučia Voldemorto mintis ir gali matyti, jog Tamsos Valdovas taip pat išvykęs kelionėn. Skirtumas tik tas, kad jis ieško lazdelės apie kurią Haris dar nėra girdėjęs. Vaikinui šiek tiek pašniukštinėjus, pėdsakai atvedė jį prie paslaptingos istorijos apie "Mirties Relikvijas". Taigi, kol Haris ieško Horokrusų ir mokosi apie "Mirties Relikvijas", jis atsiduria dar didesniam pavojuje, kokiame tik kada buvo. Ir kuomet pavojus suskamba, žmonės miršta...traktoriste | Atsiliepimai: 0 | Dabar:
28 Gruodžio 2014 19:12
Tobulas filmas myliu juos visus

Palikti facebook atsiliepimą

Atsiliepimas:
Haris Poteris ir Mirties relikvijos 1. dalis / Harry Potter And The Deathly Hallows Part.1 (2010) online, Haris Poteris ir Mirties relikvijos 1. dalis / Harry Potter And The Deathly Hallows Part.1 (2010) internetu, Žiūrėti Haris Poteris ir Mirties relikvijos 1. dalis / Harry Potter And The Deathly Hallows Part.1 (2010) online nemokamai, Žiūrėti Haris Poteris ir Mirties relikvijos 1. dalis / Harry Potter And The Deathly Hallows Part.1 (2010) internetu nemokamai, Žiūrėti Haris Poteris ir Mirties relikvijos 1. dalis / Harry Potter And The Deathly Hallows Part.1 (2010) internetu, Žiūrėti Haris Poteris ir Mirties relikvijos 1. dalis / Harry Potter And The Deathly Hallows Part.1 (2010) online, Žiūrėti online Haris Poteris ir Mirties relikvijos 1. dalis / Harry Potter And The Deathly Hallows Part.1 (2010), Žiūrėti internetu Haris Poteris ir Mirties relikvijos 1. dalis / Harry Potter And The Deathly Hallows Part.1 (2010), filmas Haris Poteris ir Mirties relikvijos 1. dalis / Harry Potter And The Deathly Hallows Part.1 (2010), filmas online Haris Poteris ir Mirties relikvijos 1. dalis / Harry Potter And The Deathly Hallows Part.1 (2010), filmas internetu Haris Poteris ir Mirties relikvijos 1. dalis / Harry Potter And The Deathly Hallows Part.1 (2010), Žiūrėti filma online nemokamai Haris Poteris ir Mirties relikvijos 1. dalis / Harry Potter And The Deathly Hallows Part.1 (2010), Žiūrėti filma internetu nemokamai Haris Poteris ir Mirties relikvijos 1. dalis / Harry Potter And The Deathly Hallows Part.1 (2010)


Copyright © 2016. Visos teises saugomos Privatumo politika
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kilti į viršų