filmai online, filmai internetu


Vaiduoklis / The Ghost Writer (2010)

Teigiama(+) 0 Neigiama(-)
Žiūrėti Vaiduoklis / The Ghost Writer (2010) online nemokamai
Kalba: Lietuvių
Metai: 2010
Trukmė: 128
Režisierius: Roman Polanski
Aktoriai: Ewan McGregor, Pierce Brosnan, Olivia Williams
Siužetas:
Jaunas rašytojas gauna pasiūlymą parašyti buvusio Didžiosios Britanijos ministro pirmininko Adamo Lango memuarus. Rašytojui pažadėtas nemenkas honoraras suvilioja jį, tad jis sutinka.

Adamas Langas glaudžiasi pajūrio apartamentuose Naujojoje Anglijoje. Viena iš priežasčių - kad galėtų "rašyti" memuarus. Tačiau tikroji ir svarbiausioji politiko tremties priežastis - skandalas dėl jo politinės veiklos praeityje. Buvusiam ministrui pirmininkui gresia teismo procesas už karo nusikaltimus. Todėl jam tenka slapstytis nuo teisingumo svetimoje šalyje. Kartu su juo į Naujosios Anglijos pajūrį atsikrausto ne tik žmona, bet ir visa komanda - politiko dešinioji ranka ir nepakeičiamas asmeninis padėjėjas, sekretorė Amelija, apsaugos darbuotojai.

Asmeninis ministro pirmininko padėjėjas ne tik ilgus metus ištikimai tarnavo, bet buvo ir slaptasis politiko memuarų autorius - rašytojas vaiduoklis. Tačiau netrukus jūra į krantą išmeta jo kūną. Oficiali išvada - savižudybė. Jo vietą ir užima jaunasis rašytojas, pats save vadinantis Vaiduokliu. Jis gauna palikimą iš savo pirmtako - Adamo Lango memuarų juodraštį. Šio juodraščio išgabenti iš pajūrio apartamentų negalima, tad Vaiduokliui tenka apsigyventi politiko namuose. Taip jis paveldi ne tik memuarų juodraštį, bet ir velionio kambarį su visais jo daiktais.

Vos tik atvykęs į pajūrio apartamentus, jaunasis rašytojas pajunta ore tvyrančią įtampą. Po truputį gilindamasis į rankraštį ir į Adamo Lango gyvenimą Vaiduoklis ima suprasti, jog viskas yra kitaip nei atrodo. Rašytojas ima atrasti dalykų, kurių jam galbūt geriau nežinoti. Dalykų, kuriuos tikriausiai žinojo ir jo pirmtakas - velionis politiko padėjėjas. Jo mirties aplinkybės ima kelti abejones, tačiau dar didesnės abejonės ir baimė apninka Vaiduoklį dėl jo paties likimo. Jis pradeda suprasti, kad įsipainiojo į žaidimą, kurį laimėti ne jo jėgoms...Palikti facebook atsiliepimą

Atsiliepimas:
Vaiduoklis / The Ghost Writer (2010) online, Vaiduoklis / The Ghost Writer (2010) internetu, Žiūrėti Vaiduoklis / The Ghost Writer (2010) online nemokamai, Žiūrėti Vaiduoklis / The Ghost Writer (2010) internetu nemokamai, Žiūrėti Vaiduoklis / The Ghost Writer (2010) internetu, Žiūrėti Vaiduoklis / The Ghost Writer (2010) online, Žiūrėti online Vaiduoklis / The Ghost Writer (2010), Žiūrėti internetu Vaiduoklis / The Ghost Writer (2010), filmas Vaiduoklis / The Ghost Writer (2010), filmas online Vaiduoklis / The Ghost Writer (2010), filmas internetu Vaiduoklis / The Ghost Writer (2010), Žiūrėti filma online nemokamai Vaiduoklis / The Ghost Writer (2010), Žiūrėti filma internetu nemokamai Vaiduoklis / The Ghost Writer (2010)


Copyright © 2016. Visos teises saugomos Privatumo politika
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kilti į viršų