filmai online, filmai internetu


Bilis Eliotas / Billy Elliot (2000)

Teigiama(+) 0 Neigiama(-)
Žiūrėti Bilis Eliotas / Billy Elliot (2000) online nemokamai
Kalba: Lietuvių
Metai: 2000
Trukmė: 110
Režisierius: Stephen Daldry
Aktoriai: Jamie Bell, Julie Walters, Jean Heywood
Siužetas:
„Bilis Eliotas“ (angl. Billy Elliot) – 2000 m. Prancūzijos ir Jungtinės Karalystės sukurta ir trims „Oskarams“ nominuota bei daugybė kitų apdovanojimų pelniusi drama apie vienuolikmetį Bilį Eliotą, kurio tėvas ir brolis - kalnakasiai ir kurio mama jau senokai mirusi, atsitiktinai užklysta į baleto klasę, ką tik atidarytą toje pačioje miestelio salėje, kaip ir jo lankomas, bet nemėgstamas bokso klubas ir magiškas judesio grožis pakeri jo vaizduotę.

Tuo metu Bilio tėvas ir vyresnysis brolis dalyvauja streike ir vos pajėgia išmaitinti šeimą, užtat pratrūksta pykčiu, kai paaiškėja, kad Bilis bokso treniruotėms skirtus pinigus išleidžia ne tokiam vyriškam užsiėmimui. Baleto mokytoja Misis Wilkinson įkalba Bilį imti individualias nemokamas pamokas, norėdama jį paruošti stojamiesiems į Londono Karališkąją baleto mokyklą, bet, kai ateina konkurso diena, Bilis, deja, negali išvažiuoti, nes jo brolis kaip tik tuomet susimuša su policininkais.

Sielvartaudamas, kad šeimoje jo niekas nesupranta, Bilis savo jausmus išreiškia šokiu, kurį turėjo matyti tik jo bičiulis Maiklas. Tačiau netikėtai bešokantį sūnų užklumpa tėvas. Sūnaus talentas ir šokio dvasingumas bei galia taip sujaudina tėvą, kad jis tvirtai pažada, jog Bilis važiuos į Londoną laikyti stojamojo egzamino.Palikti facebook atsiliepimą

Atsiliepimas:
Bilis Eliotas / Billy Elliot (2000) online, Bilis Eliotas / Billy Elliot (2000) internetu, Žiūrėti Bilis Eliotas / Billy Elliot (2000) online nemokamai, Žiūrėti Bilis Eliotas / Billy Elliot (2000) internetu nemokamai, Žiūrėti Bilis Eliotas / Billy Elliot (2000) internetu, Žiūrėti Bilis Eliotas / Billy Elliot (2000) online, Žiūrėti online Bilis Eliotas / Billy Elliot (2000), Žiūrėti internetu Bilis Eliotas / Billy Elliot (2000), filmas Bilis Eliotas / Billy Elliot (2000), filmas online Bilis Eliotas / Billy Elliot (2000), filmas internetu Bilis Eliotas / Billy Elliot (2000), Žiūrėti filma online nemokamai Bilis Eliotas / Billy Elliot (2000), Žiūrėti filma internetu nemokamai Bilis Eliotas / Billy Elliot (2000)


Copyright © 2016. Visos teises saugomos Privatumo politika
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kilti į viršų