filmai online, filmai internetu


Velnias su nekaltumo skraiste / Devil in a Blue Dress (1995)

Teigiama(+) 0 Neigiama(-)
Žiūrėti Velnias su nekaltumo skraiste / Devil in a Blue Dress (1995) online nemokamai
Kalba: Lietuvių
Metai: 1995
Trukmė: 102
Režisierius: Carl Franklin
Aktoriai: Denzel Washington, Tom Sizemore, Jennifer Beals
Siužetas:
1948 m. Los Andželas skendėjo nuo rasistinių problemų. II-ojo pasaulinio karo veteranas Easy Rawlinsas ieško darbo, todėl sutikęs baltaodį Dewittą Albrightą, priima jo pasiūlymą už 100$ surasti kažkur pradingusią arba besislapstančią moterį Daphne Monet.

Kažkada seniai jis yra dirbęs privačiu detektyvu, tačiau dabar netgi savo ginklo nebeturi. O to daikto tikrai prireiks, nes greitai paaiškėja, kad ieškoma moteris yra turtingiausio Los Andželo gangsterio meilužė, kurią persekioja dar keletas ginkluotų žmonių. Easy`is net negalėjo įsivaizduoti į kokią istoriją jis įsivėlė.Palikti facebook atsiliepimą

Atsiliepimas:
Velnias su nekaltumo skraiste / Devil in a Blue Dress (1995) online, Velnias su nekaltumo skraiste / Devil in a Blue Dress (1995) internetu, Žiūrėti Velnias su nekaltumo skraiste / Devil in a Blue Dress (1995) online nemokamai, Žiūrėti Velnias su nekaltumo skraiste / Devil in a Blue Dress (1995) internetu nemokamai, Žiūrėti Velnias su nekaltumo skraiste / Devil in a Blue Dress (1995) internetu, Žiūrėti Velnias su nekaltumo skraiste / Devil in a Blue Dress (1995) online, Žiūrėti online Velnias su nekaltumo skraiste / Devil in a Blue Dress (1995), Žiūrėti internetu Velnias su nekaltumo skraiste / Devil in a Blue Dress (1995), filmas Velnias su nekaltumo skraiste / Devil in a Blue Dress (1995), filmas online Velnias su nekaltumo skraiste / Devil in a Blue Dress (1995), filmas internetu Velnias su nekaltumo skraiste / Devil in a Blue Dress (1995), Žiūrėti filma online nemokamai Velnias su nekaltumo skraiste / Devil in a Blue Dress (1995), Žiūrėti filma internetu nemokamai Velnias su nekaltumo skraiste / Devil in a Blue Dress (1995)


Copyright © 2016. Visos teises saugomos Privatumo politika
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kilti į viršų