filmai online, filmai internetu


Nuopuolis / Falling Down (1993)

Teigiama(+) 0 Neigiama(-)
Žiūrėti Nuopuolis / Falling Down (1993) online nemokamai
Kalba: Lietuvių
Metai: 1993
Trukmė: 113
Režisierius: Joel Schumacher
Aktoriai: Michael Douglas, Robert Duvall, Barbara Hershey
Siužetas:
Viljamo Fosterio nemalonumai prasidėjo nuo ankstyvo ryto. Užstrigęs automobilių kamštyje, jis pastebėjo, kad mašinos kondicionierius neveikia, langas neatsidaro, o įkyri musė zuja aplink jo nosį. Palikęs automobilį, Viljamas nusprendžia kulniuoti pėsčiomis. Tačiau šie nesklandumai tik menkos smulkmenos, palyginus su tikrosiomis vyriškio problemomis, kurios sukelia didžiulę vidinę įtampą ir galiausiai – agresijos priepuolį.

Atleistas iš darbo, išsiskyręs ir teismo sprendimu netekęs teisės matytis su dukrele, Viljamas griebiasi desperatiško keršto akto – jis keliauja į dukters gimtadienį, o pakeliui šluote nušluoja visus, pasipainiojusius jo kelyje. Los Andžele siaučia maniakas, negailestingas žudikas, be didesnio vargo įveikiantis policijos pareigūnų ir specialiųjų FTB agentų užkardas. Kol policija bejėgiškai mėgina sulaikyti gatvėse siaučiantį nusikaltėlį, miestą apima panika.

Visuomenė ir jos taisyklės nuvylė Viljamą , tad dabar jo kerštas ir įsiūtis išsprūdo į laisvę, o aukomis tapo niekuo dėti žmonės. Tačiau Los Andžele yra pareigūnas, kuris gali pergudrauti šėlstantį žudiką. Detektyvas Martinas įžvelgia tai, ko nepastebi jo kolegos ...Palikti facebook atsiliepimą

Atsiliepimas:
Nuopuolis / Falling Down (1993) online, Nuopuolis / Falling Down (1993) internetu, Žiūrėti Nuopuolis / Falling Down (1993) online nemokamai, Žiūrėti Nuopuolis / Falling Down (1993) internetu nemokamai, Žiūrėti Nuopuolis / Falling Down (1993) internetu, Žiūrėti Nuopuolis / Falling Down (1993) online, Žiūrėti online Nuopuolis / Falling Down (1993), Žiūrėti internetu Nuopuolis / Falling Down (1993), filmas Nuopuolis / Falling Down (1993), filmas online Nuopuolis / Falling Down (1993), filmas internetu Nuopuolis / Falling Down (1993), Žiūrėti filma online nemokamai Nuopuolis / Falling Down (1993), Žiūrėti filma internetu nemokamai Nuopuolis / Falling Down (1993)


Copyright © 2016. Visos teises saugomos Privatumo politika
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kilti į viršų