filmai online, filmai internetu


Pragaro vaikis / Hellboy (2004)

Teigiama(+) 0 Neigiama(-)
Žiūrėti Pragaro vaikis / Hellboy (2004) online nemokamai
Kalba: Lietuvių
Metai: 2004
Trukmė: 122
Režisierius: Guillermo del Toro
Aktoriai: Ron Perlman, Doug Jones, Selma Blair
Siužetas:
1944-siais Hitlerio vadovaujamų nacių ir burtininko Grigorijaus Rasputino vykdyto mistinio eksperimento pasekoje gimsta raudonas padarėlis su mažais rageliais ir uodegyte. Tačiau procesą nutraukia netikėtai įsiveržę JAV kareiviai, kurie priglaudžia ir užaugina keistos išvaizdos naujagimį.

Po daugelio metų jis pradeda demonstruoti savo jėgą ir kitus sugebėjimus, bet daro visa tai tik gerais tikslais, nors naciai buvo sukūrę kiek kitokį planą.

Kai ginkluoti nacių smogikai įsiveržia į muziejų ir išlaisvina pasibjaurėtinos išvaizdos monstrą, tai Žemės gyventojai atsiduria mirtiname pavojuje. Jį numalšinti sugebės tik atsparus ugniai gerasis Pragaro vaikis, kuris atrodo nenugalimas, bet turi savo silpnybių.

Kai ginkluoti nacių smogikai įsiveržia į muziejų ir išlaisvina pasibjaurėtinos išvaizdos monstrą, tai Žemės gyventojai atsiduria mirtiname pavojuje. Jį numalšinti sugebės tik atsparus ugniai gerasis Pragaro vaikis, kuris atrodo nenugalimas, bet turi savo silpnybių.Palikti facebook atsiliepimą

Atsiliepimas:
Pragaro vaikis / Hellboy (2004) online, Pragaro vaikis / Hellboy (2004) internetu, Žiūrėti Pragaro vaikis / Hellboy (2004) online nemokamai, Žiūrėti Pragaro vaikis / Hellboy (2004) internetu nemokamai, Žiūrėti Pragaro vaikis / Hellboy (2004) internetu, Žiūrėti Pragaro vaikis / Hellboy (2004) online, Žiūrėti online Pragaro vaikis / Hellboy (2004), Žiūrėti internetu Pragaro vaikis / Hellboy (2004), filmas Pragaro vaikis / Hellboy (2004), filmas online Pragaro vaikis / Hellboy (2004), filmas internetu Pragaro vaikis / Hellboy (2004), Žiūrėti filma online nemokamai Pragaro vaikis / Hellboy (2004), Žiūrėti filma internetu nemokamai Pragaro vaikis / Hellboy (2004)


Copyright © 2016. Visos teises saugomos Privatumo politika
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kilti į viršų