filmai online, filmai internetu


Daugiau garso ir šviesų / We Are Your Friends (2015)

Teigiama(+) +1 Neigiama(-)
Žiūrėti Daugiau garso ir šviesų / We Are Your Friends (2015) online nemokamai
Kalba: Lietuvių
Metai: 2015
Trukmė: 96
Režisierius: Max Joseph
Aktoriai: Zac Efron, Wes Bentley, Emily Ratajkowski
Siužetas:
23-ejų metų didžėjus Koulas svajoja tapti garsiu muzikos prodiuseriu. Svajonės jam siekti padeda keli artimiausi draugai. Dienomis bičiuliai imasi atsitiktinių darbų, kad pragyventų, o vakarais organizuoja vakarėlius pramogų išpaikintam Holivudo jaunimui.

Viename tokių vakarėlių Koulo muzikiniai gebėjimai patraukia praeityje garsaus didžėjaus Džeimso (filmuose „Bado žaidynės“ ir „Tarp žvaigždžių“ vaidinęs aktorius Wes‘as Bentley‘is) dėmesį. Savo šlovės pradžią prisiminęs vakarėlių pasaulio veteranas greitai supranta, kad Koulas turi potencialo, tad imasi globoti jaunąjį didžėjų. Deja jų santykius netrukus aptemdo įsiliepsnojusi abipusė Koulo ir Džeimso merginos Sofijos (aktorė Emily Ratajkowski) simpatija. Lyg būtų maža meilės trikampio sukeltų problemų, ima didėti įtampa ir tarp Koulo bei jo draugų, kurie jaučiasi palikti nuošalyje. Bandydamas išlaviruoti susidariusioje situacijoje, Koulas supranta, kad gyvenime - ne visos svajonės pildosi taip, kaip visada įsivaizdavai.

Karščiausi Holivudo vakarėliai ir kokybiška elektroninė muzika – filme „Daugiau garso ir šviesų (#WAYF)“, nuo rugpjūčio 28 dienos.Palikti facebook atsiliepimą

Atsiliepimas:
Daugiau garso ir šviesų / We Are Your Friends (2015) online, Daugiau garso ir šviesų / We Are Your Friends (2015) internetu, Žiūrėti Daugiau garso ir šviesų / We Are Your Friends (2015) online nemokamai, Žiūrėti Daugiau garso ir šviesų / We Are Your Friends (2015) internetu nemokamai, Žiūrėti Daugiau garso ir šviesų / We Are Your Friends (2015) internetu, Žiūrėti Daugiau garso ir šviesų / We Are Your Friends (2015) online, Žiūrėti online Daugiau garso ir šviesų / We Are Your Friends (2015), Žiūrėti internetu Daugiau garso ir šviesų / We Are Your Friends (2015), filmas Daugiau garso ir šviesų / We Are Your Friends (2015), filmas online Daugiau garso ir šviesų / We Are Your Friends (2015), filmas internetu Daugiau garso ir šviesų / We Are Your Friends (2015), Žiūrėti filma online nemokamai Daugiau garso ir šviesų / We Are Your Friends (2015), Žiūrėti filma internetu nemokamai Daugiau garso ir šviesų / We Are Your Friends (2015)


Copyright © 2016. Visos teises saugomos Privatumo politika
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kilti į viršų