filmai online, filmai internetu


Grėsmingas / Sinister (2012)

Teigiama(+) +2 Neigiama(-)
Žiūrėti Grėsmingas / Sinister (2012) online nemokamai
Kalba: Lietuvių
Metai: 2012
Trukmė: 110
Režisierius: Scott Derrickson
Aktoriai: Ethan Hawke, Juliet Rylance, James Ransone
Siužetas:
Elisonas Osbornas (jį vaidina Ethan‘as Hawke‘as) yra detektyvų rašytojas, besispecializuojantis realiai įvykdytų nusikaltimų suliteratūrinime. Išgirdęs istoriją apie nuošaliame name tragiškai gyvenimą baigusią keturių asmenų šeimą, Elisonas nusprendžia, kad tai bus puiki medžiaga kitam jo romanui. Siekdamas kuo labiau įsijausti į tragedijos veikėjų išgyvenimus, rašytojas su savo šeima (žmona, dukra ir sūnumi) persikelia į namą, kuriame ir įvyko nelaimė.

Šniukštinėdamas po didžiulio namo užkaborius, Elisonas palėpėje suranda dėžę su kino projektoriumi ir keletu juostų. Sprendžiant iš pavadinimų („Vakarėlis prie baseino“, „Barbekiu“, „Metas miegoti“), tai – buvusių namo gyventojų kasdienio gyvenimo filmai. Pradėjęs juos žiūrėti, rašytojas su siaubu pamato juostose užfiksuotus nusikaltimus: „Vakarėlyje prie baseino“ šeima nuskandinama baseine, „Metas miegoti“ – žmonės nužudomi miegantys, „Barbekiu“ – padegami. O juostoje „Hanging Out“ nufilmuota būtent toji šeima, kurios name rašytojas dabar gyvena.

Po filmų peržiūros name ima dėtis keisti dalykai. Iš pradžių Elisonas bando ieškoti paprastų šių reiškinių paaiškinimų, tačiau netrukus supranta, kad tam tikrų dalykų paprastai paaiškinti nepavyks. Suvokęs, kad šeimos saugumas yra nepalyginamai svarbiau nei jo būsimoji knyga, rašytojas apleidžia kraupųjį namą ir persikelia kitur.

Deja, netrukus paaiškėja, kad prakeiksmas, išlaisvintas peržiūrėjus palėpėje rastas juostas, tame name nepasiliko...Palikti facebook atsiliepimą

Atsiliepimas:
Grėsmingas / Sinister (2012) online, Grėsmingas / Sinister (2012) internetu, Žiūrėti Grėsmingas / Sinister (2012) online nemokamai, Žiūrėti Grėsmingas / Sinister (2012) internetu nemokamai, Žiūrėti Grėsmingas / Sinister (2012) internetu, Žiūrėti Grėsmingas / Sinister (2012) online, Žiūrėti online Grėsmingas / Sinister (2012), Žiūrėti internetu Grėsmingas / Sinister (2012), filmas Grėsmingas / Sinister (2012), filmas online Grėsmingas / Sinister (2012), filmas internetu Grėsmingas / Sinister (2012), Žiūrėti filma online nemokamai Grėsmingas / Sinister (2012), Žiūrėti filma internetu nemokamai Grėsmingas / Sinister (2012)


Copyright © 2016. Visos teises saugomos Privatumo politika
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kilti į viršų