filmai online, filmai internetu


Dėl visko kaltas seksas / Sleeping With Other People (2015)

Teigiama(+) 0 Neigiama(-)
Žiūrėti Dėl visko kaltas seksas / Sleeping With Other People (2015) online nemokamai
Kalba: Lietuvių
Metai: 2015
Trukmė: 101
Režisierius: Leslye Headland
Aktoriai: Jason Sudeikis, Alison Brie, Jordan Carlos
Siužetas:
Džeikas (aktorius Jason‘as Sudeikis) gyvena Niujorke, dirba mėgstamą darbą, gyvena su mergina, bet negali atsispirti kitų moterų kerams. Jam permiegojus su savo merginos geriausia drauge, jų draugystei ateina dramatiška pabaiga. Štai čia vyras nusprendžia, kad daugiau taip tęstis nebegali ir užsirašo į priklausomybės nuo sekso pagalbos grupę.

Leinė (aktorė Alison Brie) irgi gyvena Niujorke, dirba mėgstamą darbą, gyvena su vaikinu ir negali atsispirti kito vyro vilionėms. Neatlaikiusi įtampos, vieną vakarą ji viską prisipažįsta savo vaikinui ir taip pat nusprendžia užsirašyti į šią grupę.

Čia Leinė ir Džeikas susitinka pirmą kartą po to, kai dar koledžo laikais prarado vienas kitam savo nekaltybę. Netikėtas susitikimas juose įžiebia romantikos kibirkštį, tačiau abu nusprendžia, kad geriau jiems bendrauti tik platoniškai. Padėdami vienas kitam kovoti su visa apimančiu seksualiniu potraukiu, Leinė ir Džeikas vis daugiau laiko leidžia kartu. Kol galų gale pastebi, kad jie jau yra pora. Trūksta tik vieno - sekso.Palikti facebook atsiliepimą

Atsiliepimas:
Dėl visko kaltas seksas / Sleeping With Other People (2015) online, Dėl visko kaltas seksas / Sleeping With Other People (2015) internetu, Žiūrėti Dėl visko kaltas seksas / Sleeping With Other People (2015) online nemokamai, Žiūrėti Dėl visko kaltas seksas / Sleeping With Other People (2015) internetu nemokamai, Žiūrėti Dėl visko kaltas seksas / Sleeping With Other People (2015) internetu, Žiūrėti Dėl visko kaltas seksas / Sleeping With Other People (2015) online, Žiūrėti online Dėl visko kaltas seksas / Sleeping With Other People (2015), Žiūrėti internetu Dėl visko kaltas seksas / Sleeping With Other People (2015), filmas Dėl visko kaltas seksas / Sleeping With Other People (2015), filmas online Dėl visko kaltas seksas / Sleeping With Other People (2015), filmas internetu Dėl visko kaltas seksas / Sleeping With Other People (2015), Žiūrėti filma online nemokamai Dėl visko kaltas seksas / Sleeping With Other People (2015), Žiūrėti filma internetu nemokamai Dėl visko kaltas seksas / Sleeping With Other People (2015)


Copyright © 2016. Visos teises saugomos Privatumo politika
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kilti į viršų