filmai online, filmai internetu


Popieriniai miestai / Paper towns (2015)

Teigiama(+) 0 Neigiama(-)
Žiūrėti Popieriniai miestai / Paper towns (2015) online nemokamai
Kalba: Lietuvių
Metai: 2015
Trukmė: 109
Režisierius: Jake Schreier
Aktoriai: Nat Wolff, Cara Delevingne, Austin Abrams
Siužetas:
Kiekvienam žmogui tenka po stebuklą. Pats didžiausias – meilė.

Paskutinius metus mokyklos suole trinantis Kventinas (akt. Nat Wolff) iki ausų įsimylėjęs gražuolę kaimynę Margo (akt. Cara Delevingne). Bet yra viena smulkmena – nors jie mokosi vienoje mokykloje ir gyvena šalia vienas kito, jaunuoliai beveik nepažįstami. Nuo vaikystės iš meilės žaviai merginai dūsavęs Kventinas nedrįsdavo nė svajoti, kad Margo, kurios gyvenimas buvo virtinė neįtikėtinai įspūdingų nuotykių, galėtų atkreipti dėmesį į šį eilinį vaikiną, kol vieną vakarą... ji tiesiog išdygo jo kambaryje.

Nusprendusi savo buvusiam vaikinui atkeršyti už išdavystę, Margo ryžtasi iškrėsti jam daugybę bjaurių kiaulysčių ir paprašo Kventino pagalbos. Jis, žinoma, iškart sutinka ir eibių pilna naktis įsimena visam gyvenimui...

Bet tada išaušta keistas rytas... Mergina dingo, o Kventinas tapo paskutiniu ją gyvą mačiusiu žmogumi. Pasitelkęs į pagalbą geriausius savo draugus, vaikinas leisis į kvapą gniaužiančią Margo paieškų kelionę, nuvesiančią jį toliau, nei jis galėjo įsivaizduoti.

Filmas sukurtas pagal populiarų amerikiečių rašytojo Johno Greeno to paties pavadinimo romaną. Jo knygos žiūrovams jau pažįstamos – pernai didžiuosiuose kino ekranuose buvo rodoma J. Greeno romano „Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“ ekranizacija, sulaukusi stulbinančios sėkmės. Ji pranašaujama ir filmui „Popieriniai miestai“, nes jo scenarijų kino ekranams adaptavo scenaristas Scottas Neustadteris, dirbęs ir su pirmojo filmo istorija.

Romantinėje dramoje žiūrovai išvys ir pastarajame filme matytą aktorių Natą Wolffą, o mados gerbėjai nekantrauja įvertinti gražuolės manekenės (ir milijonierės) Caros Delevingne debiutą kine. Jai šiame filme buvo pasiūlytas pagrindinis paslaptingos gražuolės vaidmuo. Dramoje taip pat vaidina Halston Sage, Austin Abrams, Justice Smith ir kiti.Palikti facebook atsiliepimą

Atsiliepimas:
Popieriniai miestai / Paper towns (2015) online, Popieriniai miestai / Paper towns (2015) internetu, Žiūrėti Popieriniai miestai / Paper towns (2015) online nemokamai, Žiūrėti Popieriniai miestai / Paper towns (2015) internetu nemokamai, Žiūrėti Popieriniai miestai / Paper towns (2015) internetu, Žiūrėti Popieriniai miestai / Paper towns (2015) online, Žiūrėti online Popieriniai miestai / Paper towns (2015), Žiūrėti internetu Popieriniai miestai / Paper towns (2015), filmas Popieriniai miestai / Paper towns (2015), filmas online Popieriniai miestai / Paper towns (2015), filmas internetu Popieriniai miestai / Paper towns (2015), Žiūrėti filma online nemokamai Popieriniai miestai / Paper towns (2015), Žiūrėti filma internetu nemokamai Popieriniai miestai / Paper towns (2015)


Copyright © 2016. Visos teises saugomos Privatumo politika
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kilti į viršų