filmai online, filmai internetu


Užstrigusi paauglystėje / Laggies (2014)

Teigiama(+) 0 Neigiama(-)
Žiūrėti Užstrigusi paauglystėje / Laggies (2014) online nemokamai
Kalba: Lietuvių
Metai: 2014
Trukmė: 99
Režisierius: Lynn Shelton
Aktoriai: Keira Knightley, Chloë Grace Moretz, Sam Rockwell
Siužetas:
Paprastai filmuose, kuriuose pasakojama ieškančio, neapsisprendusio ir nežinančio, ko nori žmogaus istorija, pagrindinis herojus yra vyras. Ši juosta – išimtis. 11-ųjų mokyklos baigimo metinių proga, susitikusi su buvusiais klasiokais, 28-erių metų Megan (ją vaidina Keira Knightley) suvokia, kiek nedaug pasikeitė nuo mokyklos laikų.
Ji tebedirba tėvo įmonės „vaikščiojančia reklama“, tebedraugauja su mokyklos laikų simpatija Entoniu, ir net minties neturi apie vaikų gimdymą ir „susitupėjimą“. Todėl, kai Entonis viename vakarėlyje jai pasiperša, Megan supanikuoja ir pasipusto padus. Vaikščiodama miesto gatvėmis, Megan susipažįsta su 16-mete Anika (visai neseniai „Ekvalaizeryje“ matyta Chloë Grace Moretz), kuri paprašo jai ir jos draugams nupirkti alkoholio. Megan naujos pažįstamos prašymą išpildo ir naktį praleidžia su nepilnamečių kompanija.
Grįždama namo, Megan sugalvoja pasiimti savaitę „atostogų“. Tėvui ir vaikinui sumelavusi, kad turi išvykti į verslo seminarą, Megan įsiprašo į svečius pas Aniką. Šešiolikmetė gyvena kartu su tėčiu – dar pakankamai jaunu skyrybų advokatu Kreigu (aktorius Sam‘as Rockwell‘as). Megan atsiradimas sutrikdo nusistovėjusį Anikos ir Krego gyvenimo ritmą ir sukelia daugybę naujų jausmų bei potyrių visiems trims istorijos dalyviams.
Ar Megan pavyks suvokti savo norus, svajones ir priežastis, dėl kurių jos gyvenimas, atrodo, stovi vietoje? Ar Anikos gyvenimo nesugadins vyresnės draugės patarimai ir patirtis? Ar Kregas sugebės atsispirti pribloškiančam savo dukters naujosios draugės grožiui? Ir, bendrai kalbant, ar šis netikėtas gyvenimo posūkis jiems daugiau padės ar pakenks?Palikti facebook atsiliepimą

Atsiliepimas:
Užstrigusi paauglystėje / Laggies (2014) online, Užstrigusi paauglystėje / Laggies (2014) internetu, Žiūrėti Užstrigusi paauglystėje / Laggies (2014) online nemokamai, Žiūrėti Užstrigusi paauglystėje / Laggies (2014) internetu nemokamai, Žiūrėti Užstrigusi paauglystėje / Laggies (2014) internetu, Žiūrėti Užstrigusi paauglystėje / Laggies (2014) online, Žiūrėti online Užstrigusi paauglystėje / Laggies (2014), Žiūrėti internetu Užstrigusi paauglystėje / Laggies (2014), filmas Užstrigusi paauglystėje / Laggies (2014), filmas online Užstrigusi paauglystėje / Laggies (2014), filmas internetu Užstrigusi paauglystėje / Laggies (2014), Žiūrėti filma online nemokamai Užstrigusi paauglystėje / Laggies (2014), Žiūrėti filma internetu nemokamai Užstrigusi paauglystėje / Laggies (2014)


Copyright © 2016. Visos teises saugomos Privatumo politika
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kilti į viršų