filmai online, filmai internetu


Su meile, Rouzė / Love, Rosie / С любовью, Рози (2014)

Teigiama(+) 0 Neigiama(-)
Žiūrėti Su meile, Rouzė / Love, Rosie / С любовью, Рози (2014) online nemokamai
Kalba: Lietuvių
Metai: 2014
Trukmė: 102
Režisierius: Christian Ditter
Aktoriai: Lily Collins, Sam Claflin, Christian Cooke
Siužetas:
Rouzė ir Aleksas susipažino ankstyvoje vaikystėje ir iš karto tapo neatskiriamais draugais. Kartu perėję ugnį ir vandenį, jie visuomet palaikydavo vienas kitą, nepaisant aplinkybių. Paskutinėse klasėse Rouzė ir Aleksas pajunta kažką, kas tikrai netelpa į draugystės apibrėžimą. Tačiau nei vienas iš jų nedrįsta apie tai prabilti, bijodami sugadinti taip ilgai trunkantį nuostabų bendravimą.

Po mokyklos baigimo Rouzės ir Alekso keliai išsiskiria. Prasideda suaugusiųjų gyvenimas. Rouzė pasigimdo dukrelę, Aleksas taip pat sukuria šeimą. Nors jų bendravimas tampa retesnis, tačiau nenutrūksta. Tiek Rouzė, tiek Aleksas puikiai žino, kad bet kokioje situacijoje gali vienas kitu pasitikėti ir paprašyti pagalbos. O pagalbos ir palaikymo abiems prireikia vis dažniau. Daug žadėję abiejų gyvenimai nesiklosto taip sklandžiai, kaip planuota: Rouzė dukrelę augina viena, Aleksas pamažu supranta, kad jausmas, kurį jaučia savo žmonai, tikrai nėra meilė.

Po daugybės mėnesių ir metų, praleistų atskirai, Rouzė ir Aleksas vis ilgesingiau galvoja vienas apie kitą. Tačiau ar sugebės geriausi draugai surasti savyje jėgų surizikuoti draugyste ir pabandyti įsileisti į širdį tikruosius jausmus?

Filmas „Su meile, Rouzė" sukurtas pagal airių rašytojos Cecelia'os Ahern 2004 m. romaną „Kur baigiasi vaivorykštė". Tai - antroji rašytojos knyga ir antroji ekranizacija (po juostos „P.S. Myliu tave").

Pagrindinius filmo herojus vaidina juostos „Veidrodėli, veidrodėli..." Snieguolė Lily Collins ir iš filmų „Bado žaidynės. Ugnies medžioklė", „Snieguolė ir medžiotojas" bei „Karibų piratai: ant keistų bangų" pažįstamas Sam'as Clafin'as.Palikti facebook atsiliepimą

Atsiliepimas:
Su meile, Rouzė / Love, Rosie / С любовью, Рози (2014) online, Su meile, Rouzė / Love, Rosie / С любовью, Рози (2014) internetu, Žiūrėti Su meile, Rouzė / Love, Rosie / С любовью, Рози (2014) online nemokamai, Žiūrėti Su meile, Rouzė / Love, Rosie / С любовью, Рози (2014) internetu nemokamai, Žiūrėti Su meile, Rouzė / Love, Rosie / С любовью, Рози (2014) internetu, Žiūrėti Su meile, Rouzė / Love, Rosie / С любовью, Рози (2014) online, Žiūrėti online Su meile, Rouzė / Love, Rosie / С любовью, Рози (2014), Žiūrėti internetu Su meile, Rouzė / Love, Rosie / С любовью, Рози (2014), filmas Su meile, Rouzė / Love, Rosie / С любовью, Рози (2014), filmas online Su meile, Rouzė / Love, Rosie / С любовью, Рози (2014), filmas internetu Su meile, Rouzė / Love, Rosie / С любовью, Рози (2014), Žiūrėti filma online nemokamai Su meile, Rouzė / Love, Rosie / С любовью, Рози (2014), Žiūrėti filma internetu nemokamai Su meile, Rouzė / Love, Rosie / С любовью, Рози (2014)


Copyright © 2016. Visos teises saugomos Privatumo politika
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kilti į viršų