filmai online, filmai internetu


Kol nenuėjau miegoti / Before I Go to Sleep (2014)

Teigiama(+) 0 Neigiama(-)
Žiūrėti Kol nenuėjau miegoti / Before I Go to Sleep (2014) online nemokamai
Kalba: Lietuvių
Metai: 2014
Trukmė: 92
Režisierius: Rowan Joffe
Aktoriai: Nicole Kidman, Colin Firth, Mark Strong.
Siužetas:
Kaskart pabudus ryte – šį pasaulį regi tarsi pirmą kartą, ir nė menkiausio įtarimo, ką veikei vakar. Amnezija – gąsdinanti diagnozė, tačiau mistinėje kriminalinėje dramoje „Kol nenuėjau miegoti“ ji šiurpą keliančiomis paslaptimis...

Intriguojantis, prikaustantis ir užgniaužiantis kvapą – tokių epitetų filmui negaili jį jau mačiusieji kino kritikai. Juostos siužetas žiūrovus įtraukia į painią žmogaus pąsamonės klampynę ir užduoda klausimą – gal kartais viską pamiršti yra geriau nei žinoti baisią tiesą?

Po siaubingos autoavarijos Kristiną (akt. Nicole Kidman) kankina amnezija. Ji nepamena nieko, kas vyko vakar, todėl kiekvienas rytas, tiesiogine to žodžio prasme, jai yra visiškai nauja diena ir istorija.

Pabudusi Kristina neprisimena nei savo amžiaus, nei to, kad yra ištekėjusi. Ji tiki, kad visas gyvenimas jai dar prieš akis, todėl kiekvieną sykį sužinojusi, kad jau pasirinko gyvenimo vyrą, kurio dabar nė neprisimena – nusivilia.

Užmarštyje kaskart lieka ir susitikimai su gydytoju, kuris stengiasi atgaivinti Kristinos atmintį. Jo patarta filmuoti savo video dienoraščius, moteris po gabalėlį pradeda dėlioti vaizdą, kaip atrodo jos kasdienybė, o iš praeities pradeda lįsti šėšėliai...

Kaip ji pateko į avariją? Kada spėjo ištekėti? Kas sako tiesą, o gal niekuo negalima pasitikėti, nes visi turi savų motyvų? Nerdama į savo pačios miglotus prisiminimus, Kristina įsitraukia į pavojingą kelionę, kuri turės pasekmių visiems, kuriuos ji myli... Ar tikrai verta prisiminti viską, kas jau pamiršta?

Filmas sukurtas pagal Lietuvoje išleistą to paties pavadinimo britų autoriaus Steve’o Watsono romaną, o pagrindiniai vaidmenys jame buvo patikėti tokiems aktoriams, kaip Nicole Kidman, Colinui Firthui ir Markui Strongui.Palikti facebook atsiliepimą

Atsiliepimas:
Kol nenuėjau miegoti / Before I Go to Sleep (2014) online, Kol nenuėjau miegoti / Before I Go to Sleep (2014) internetu, Žiūrėti Kol nenuėjau miegoti / Before I Go to Sleep (2014) online nemokamai, Žiūrėti Kol nenuėjau miegoti / Before I Go to Sleep (2014) internetu nemokamai, Žiūrėti Kol nenuėjau miegoti / Before I Go to Sleep (2014) internetu, Žiūrėti Kol nenuėjau miegoti / Before I Go to Sleep (2014) online, Žiūrėti online Kol nenuėjau miegoti / Before I Go to Sleep (2014), Žiūrėti internetu Kol nenuėjau miegoti / Before I Go to Sleep (2014), filmas Kol nenuėjau miegoti / Before I Go to Sleep (2014), filmas online Kol nenuėjau miegoti / Before I Go to Sleep (2014), filmas internetu Kol nenuėjau miegoti / Before I Go to Sleep (2014), Žiūrėti filma online nemokamai Kol nenuėjau miegoti / Before I Go to Sleep (2014), Žiūrėti filma internetu nemokamai Kol nenuėjau miegoti / Before I Go to Sleep (2014)


Copyright © 2016. Visos teises saugomos Privatumo politika
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kilti į viršų