filmai online, filmai internetu


Išvirkščias pasaulis / Inside Out (2015)

Teigiama(+) +2 Neigiama(-)
Žiūrėti Išvirkščias pasaulis / Inside Out (2015) online nemokamai
Kalba: Lietuvių
Metai: 2015
Trukmė: 94
Režisierius: Pete Docter
Aktoriai: Amy Poehler, Bill Hader, Lewis Black.
Siužetas:
Brendimas kartais primena duobėtą kelią – būtent taip atrodo vienuolikmetei Riley Anderson, kurios tėtis gavo naują darbą ir iš jaukaus gimtojo miesto šeima persikelia į niekad nepailstantį San Francisko didmiestį.

Kaip ir visus žmones, Riley per gyvenimą lydi penkios emocijos: Laimė, Nelaimė, Baisulys, Pyktis ir Bjaurastis. Mieli ir spalvingi nuotaikų žmogučiai yra įsikūrę mergaitės galvoje – moderniame emocijų valdymo centre ir kasdien jai pataria sprendžiant kasdienes problemas mokykloje bei namie.

Persikrausčius į naują miestą, Riley emocijų būstinėje kyla sąmyšis – mergaitei nepatinka naujoji mokykla ir ją kankina senųjų draugų ilgesys. Nors Riley galvoje tūnanti Laimė kaip įmanydama stengiasi jai įpūsti pozityvių minčių, likusios emocijos nesutaria, kaip mergaitė turėtų priimti naująjį savo gyvenimą. Ar pavyks Laimei įkalbėti Nelaimę ir Baisulį padėti mergaitei į pasaulį pažvelgti šviesesnėmis spalvomis?

Itin lakios fantazijos kino režisierius ir „Oskaro“ laureatas Pete’as Docteris, žiūrovus supažindinęs su monstrų pasauliu filme „Monstrų biuras“ ir į dangų balionais pakėlęs namą filmuke „Aukštyn“, šįkart visus pakvies ten, kur dar nebuvo joks žmogus – į mažos mergaitės galvą!

Nuotaikinga animacinė komedija „Išvirkščias pasaulis“ – tai naujausias kompiuterinės animacijos šedevras, kurį prodiusavo „Pixar Animation Studios“, o išleido „Walt Disney Pictures“.Palikti facebook atsiliepimą

Atsiliepimas:
Išvirkščias pasaulis / Inside Out (2015) online, Išvirkščias pasaulis / Inside Out (2015) internetu, Žiūrėti Išvirkščias pasaulis / Inside Out (2015) online nemokamai, Žiūrėti Išvirkščias pasaulis / Inside Out (2015) internetu nemokamai, Žiūrėti Išvirkščias pasaulis / Inside Out (2015) internetu, Žiūrėti Išvirkščias pasaulis / Inside Out (2015) online, Žiūrėti online Išvirkščias pasaulis / Inside Out (2015), Žiūrėti internetu Išvirkščias pasaulis / Inside Out (2015), filmas Išvirkščias pasaulis / Inside Out (2015), filmas online Išvirkščias pasaulis / Inside Out (2015), filmas internetu Išvirkščias pasaulis / Inside Out (2015), Žiūrėti filma online nemokamai Išvirkščias pasaulis / Inside Out (2015), Žiūrėti filma internetu nemokamai Išvirkščias pasaulis / Inside Out (2015)


Copyright © 2016. Visos teises saugomos Privatumo politika
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kilti į viršų