filmai online, filmai internetu


Rytojaus žemė / Tomorrowland (2015)

Teigiama(+) -3 Neigiama(-)
Žiūrėti Rytojaus žemė / Tomorrowland (2015) online nemokamai
Kalba: Lietuvių
Metai: 2015
Trukmė: 130
Režisierius: Brad Bird
Aktoriai: George Clooney, Britt Robertson, Hugh Laurie.
Siužetas:
Suvienyti panašaus likimo, buvęs berniukas-genijus, šiandien jau suaugęs vyras ir išradėjas Frankas (akt. George Clooney) bei mokslinės fantastikos gerbėja paauglė Keisė (akt. Britt Robertson) leisis į pvojingą, tačiau smalsumą kurstančią kelionę per visatas.

Kadaise, kitoje dimensijoje, egzistavo didingas ir paslaptingas pasaulis pavadinimu „Rytojaus žemė“. Daugybę metų jo gyventojai kūrė savo gyvenimus, statė įspūdingus statinius bei, kaip ir žemės gyventojai, mylėjo, tikėjo ir viltingai laukė rytojaus. Deja, dėl mįslingų įvykių jų ateitis, kaip ir pasaulis, buvo visiškai sugriauta ir sunaikinta.

Nežinomą pasaulį atradę Keisė ir Fredas stačia galvą ners į painią tiesios paieškų istoriją – kas gi nutiko šiai paslaptingai Žemei ir jo gyventojams... Šių išradėjų kelionė amžiams pakeis ne tik Žemės, bet ir jų pačių likimą.

Dviejų „Oskarų“ laureatas amerikiečių režisierius Bradas Birdas animacinių filmų pasaulį (jo filmografijoje nuotaikingieji filmukai „La troškinys“ ir „Nerealieji“) išmainė į kvapą gniaužiančią mokslinę fantastiką ir pristato įspūdingų nuotykių kupiną filmą „Tomorrowland“.

Pagrindinis vaidmuo filme patikėtas charizmatiškajam aktoriui, taip pat „Oskaro“ laureatui George’ui Clooney. Jo kolegomis nepaprastoje istorijoje tapo jaunutė aktorė Britt Robertson, lietuviams matyta filmuose „Anoniminis tėtis“ ir „Klyksmas 4“, bei britas Hughas Laurie visame pasaulyje atpažįstamas iš televizijos serialo „Daktaras Hausas“.Palikti facebook atsiliepimą

Atsiliepimas:
Rytojaus žemė / Tomorrowland (2015) online, Rytojaus žemė / Tomorrowland (2015) internetu, Žiūrėti Rytojaus žemė / Tomorrowland (2015) online nemokamai, Žiūrėti Rytojaus žemė / Tomorrowland (2015) internetu nemokamai, Žiūrėti Rytojaus žemė / Tomorrowland (2015) internetu, Žiūrėti Rytojaus žemė / Tomorrowland (2015) online, Žiūrėti online Rytojaus žemė / Tomorrowland (2015), Žiūrėti internetu Rytojaus žemė / Tomorrowland (2015), filmas Rytojaus žemė / Tomorrowland (2015), filmas online Rytojaus žemė / Tomorrowland (2015), filmas internetu Rytojaus žemė / Tomorrowland (2015), Žiūrėti filma online nemokamai Rytojaus žemė / Tomorrowland (2015), Žiūrėti filma internetu nemokamai Rytojaus žemė / Tomorrowland (2015)


Copyright © 2016. Visos teises saugomos Privatumo politika
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kilti į viršų