filmai online, filmai internetu


Nuodėminga Aistra / Passion (2012)

Teigiama(+) 0 Neigiama(-)
Žiūrėti Nuodėminga Aistra / Passion (2012) online nemokamai
Kalba: Lietuvių
Metai: 2012
Trukmė: 101
Režisierius: Brian De LPalma
Aktoriai: Rachel McAdams, Noomi Rapace, Karoline Herfurth, Paul Anderson, Dominic Raacke, Rainer Bock, Benjamin Sadler, Michael Rotschopf, Max Urlacher, Jörg Pintsch, Trystan Pütter, Patrick Heyn, Carlo Castro, Melissa Holroyd, Ian T. Dickinson
Siužetas:
Sėkmingai dirbančios didelės tarptautinės kompanijos vadovė Kristina (R.McAdams) – žavi, elegantiška ir valdinga. Tai savybės, kurių reikia žmonėms, mėgstantiems valdžią ir pinigus.

Jos pavaldinė Izabelė (N.Rapace) – „bjaurusis ančiukas", nepasitikinti savimi, lengvai pasiduodanti įtakai, tačiau kupina fantastiškų idėjų.

Izabelė žavisi savo vadove ir leidžiasi jos sugundoma. Kristina mėgaujasi savo pranašumu ir, pasinaudojusi geriausios darbuotojos naivumu, pavagia iš jos milijonų dolerių vertės idėją.

Bet Izabelė pasiryžta atkeršyti. Ji suvilioja savo vadovės meilužį ir išgauna iš jo paslaptį apie Kristiną. Prasideda katės ir pelės žaidimas – manipuliavimas ir gundymas, dominavimas ir žeminimas – visa tai galop veda į nusikaltimą.Palikti facebook atsiliepimą

Atsiliepimas:
Nuodėminga Aistra / Passion (2012) online, Nuodėminga Aistra / Passion (2012) internetu, Žiūrėti Nuodėminga Aistra / Passion (2012) online nemokamai, Žiūrėti Nuodėminga Aistra / Passion (2012) internetu nemokamai, Žiūrėti Nuodėminga Aistra / Passion (2012) internetu, Žiūrėti Nuodėminga Aistra / Passion (2012) online, Žiūrėti online Nuodėminga Aistra / Passion (2012), Žiūrėti internetu Nuodėminga Aistra / Passion (2012), filmas Nuodėminga Aistra / Passion (2012), filmas online Nuodėminga Aistra / Passion (2012), filmas internetu Nuodėminga Aistra / Passion (2012), Žiūrėti filma online nemokamai Nuodėminga Aistra / Passion (2012), Žiūrėti filma internetu nemokamai Nuodėminga Aistra / Passion (2012)


Copyright © 2016. Visos teises saugomos Privatumo politika
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kilti į viršų