filmai online, filmai internetu


Anė / Annie (2014)

Teigiama(+) +1 Neigiama(-)
Žiūrėti Anė / Annie (2014) online nemokamai
Kalba: Lietuvių
Metai: 2014
Trukmė: 118
Režisierius: Will Gluck
Aktoriai: Quvenzhané Wallis, Cameron Diaz, Jamie Foxx.
Siužetas:
Annie (aktorė Quvenzhané Wallis, matyta juostoje „12 vergovės metų“) - maža mergaitė, gyvenanti vienoje Niujorko našlaičių prieglaudoje, tačiau neprarandanti vilties, kad vieną dieną tėvai sugrįš jos pasiimti. Kartu su keliomis geriausiomis draugėmis Annie kenčia gyvenimu nusivylusios prieglaudos prižiūrėtojos panelės Hanigan (akt. Cameron Diaz) išpuolius, tačiau nepraranda tikėjimo, kad galbūt jau rytoj viskas susitvarkys ir gyvenimas taps šviesesnis.

Vieną dieną atsitiktinumo dėka užsisvajojusią Anę iš po automobilio ratų ištraukia kandidatas į Niujorko merus Vilas Staksas (aktorius Jamie‘is Foxx‘as). Geros širdies, bet pagieža ir cinizmu apsiginklavęs verslininkas Vilas tikrai negalėjo tikėtis, kad šis spontaniškas poelgis padidins jo šansus kovoje dėl mero posto. Tačiau būtent taip ir nutinka: kažkam telefonu nufilmavus incidentą ir įdėjus į internetą, Vilo populiarumas ima augti. Kandidato komanda sumoja, kad Annie gali būti naudinga. Taip mergaitė atsiduria Vilo Stakso namuose. Ir nors milijonierius yra įsitikinęs, kad tapo našlaitės geruoju angelu, galbūt viskas yra atvirkščiai?Palikti facebook atsiliepimą

Atsiliepimas:
Anė / Annie (2014) online, Anė / Annie (2014) internetu, Žiūrėti Anė / Annie (2014) online nemokamai, Žiūrėti Anė / Annie (2014) internetu nemokamai, Žiūrėti Anė / Annie (2014) internetu, Žiūrėti Anė / Annie (2014) online, Žiūrėti online Anė / Annie (2014), Žiūrėti internetu Anė / Annie (2014), filmas Anė / Annie (2014), filmas online Anė / Annie (2014), filmas internetu Anė / Annie (2014), Žiūrėti filma online nemokamai Anė / Annie (2014), Žiūrėti filma internetu nemokamai Anė / Annie (2014)


Copyright © 2016. Visos teises saugomos Privatumo politika
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kilti į viršų