Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/interne2/onlinefilmas.eu/engine/classes/comments.class.php on line 205 Vaikštant tarp antkapių / A Walk Among the Tombstones (2014) » Filmai Serialai-Online nemokamai,Filmai Online, Filmai Internete, Žiūrėti filmus internetu,Filmai-Online,Serialai online,Serial
filmai online, filmai internetu


Vaikštant tarp antkapių / A Walk Among the Tombstones (2014)

Teigiama(+) +10 Neigiama(-)
Žiūrėti Vaikštant tarp antkapių / A Walk Among the Tombstones (2014) online nemokamai
Kalba: Lietuvių
Metai: 2014
Trukmė: 117
Režisierius: Scott Frank
Aktoriai: Liam Neeson, Boyd Holbrook, Dan Stevens, Whitney Able, Marina Squerciati
Siužetas:
„Vaikščiojant tarp antkapių" - tai apie žiaurią Niujorko nusikaltėlių pasaulio kasdienybę pasakojantis įtemptas kriminalinis veiksmo trileris, kurį pristato įsimintinų kino hitų „Įspėjantis pranešimas" bei „Ernis" scenarijaus autoriaus Scott'as Frank'as. Pagrindinį vaidmenį filme atliekantis aktorius L. Neeson'as vaidina buvusį Niujorko policininką (ir alkoholiką), o dabar - privatų detektyvą be licenzijos Metą Skuderį. Jo paslaugų prireikia Niujorko narkotikų karaliui. Pastarojo žmona neseniai buvo paslaptingai pagrobta, o pabandžius derėtis dėl išpirkos sumos - žiauriai nužudyta. Užsakovas dabar nori tik vieno - kad Metas surastų, kas tai padarė ir atgabentų juos jo teismui.

Ėmesis užduoties, detektyvas netrukus sužino, kad tai - ne pirmoji tokio pobūdžio paslaptingųjų nusikaltėlių operacija. Lygiai kaip nebus ir paskutinė. Žingsnis po žingsnio Metas suvokia, kad įsipainiojo į kur kas didesnį voratinklį nei galvojo iš pradžių. Ir žymiai pavojingesnį. Netrukus pelningu išpirkų verslu besiverčiantys nusikaltėliai sužino apie jų pėdomis sekantį privatų detektyvą ir tuomet iškyla pavojus paties Meto Skuderio gyvybei.

2008-ųjų metų juosta „Pagrobimas", kuriame specialių įgūdžių turintis tėvas lenktyniavo su laiku, kad išlaisvintų Paryžiuje pagrobtą savo dukrą, sužavėjo įtemptų trilerių mėgėjus visame pasaulyje. Vienas didžiausių filmo privalumų buvo pagrindiniam vaidmeniui pasirinktas ne koks nors „supermenas" gražuoliukas, o rūstaus ir šiek tiek liūdno veido (kuriame kaip ant delno matėsi ilgų metų patirties pėdsakai) airis Liam'as Neeson'as. Be skrupulų sutvarkęs reikalus Paryžiuje, antroje filmo dalyje jo herojus jau turėjo iš nusikaltėlių nagų vaduoti ne tik dukrą, bet ir žmoną. „Vaikščiojant tarp antkapių" šiek tiek primena „Pagrobimą", tad laikas kino salėje prailgti neturėtų.mazylisss78 | Atsiliepimai: 0 | Dabar:
22 Spalio 2014 13:18
puikus filmas,siulau visiems

mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Palikti facebook atsiliepimą

Atsiliepimas:
Vaikštant tarp antkapių / A Walk Among the Tombstones (2014) online, Vaikštant tarp antkapių / A Walk Among the Tombstones (2014) internetu, Žiūrėti Vaikštant tarp antkapių / A Walk Among the Tombstones (2014) online nemokamai, Žiūrėti Vaikštant tarp antkapių / A Walk Among the Tombstones (2014) internetu nemokamai, Žiūrėti Vaikštant tarp antkapių / A Walk Among the Tombstones (2014) internetu, Žiūrėti Vaikštant tarp antkapių / A Walk Among the Tombstones (2014) online, Žiūrėti online Vaikštant tarp antkapių / A Walk Among the Tombstones (2014), Žiūrėti internetu Vaikštant tarp antkapių / A Walk Among the Tombstones (2014), filmas Vaikštant tarp antkapių / A Walk Among the Tombstones (2014), filmas online Vaikštant tarp antkapių / A Walk Among the Tombstones (2014), filmas internetu Vaikštant tarp antkapių / A Walk Among the Tombstones (2014), Žiūrėti filma online nemokamai Vaikštant tarp antkapių / A Walk Among the Tombstones (2014), Žiūrėti filma internetu nemokamai Vaikštant tarp antkapių / A Walk Among the Tombstones (2014)


Copyright © 2016. Visos teises saugomos Privatumo politika
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kilti į viršų