filmai online, filmai internetu


Mano sesers globėjas / My Sister`s Keeper (2009)

Teigiama(+) +6 Neigiama(-)
Žiūrėti Mano sesers globėjas / My Sister`s Keeper (2009) online nemokamai
Kalba: Lietuvių
Metai: 2009
Trukmė: 109
Režisierius: Nick Cassavetes
Aktoriai: Abigail Breslin, Sofia Vassilieva, Cameron Diaz, Jason Patric, Evan Ellingson, Alec Baldwin, Thomas Dekker, Joan Cusack, Elizabeth Daily, Heather Wahlquist, David Thornton
Siužetas:
storija apie šeimą, blaškomą prieštaringų poreikių, apie meilę, triumfuojančią prieš žmogiškąjį silpnumą.

Ana yra sveika, bet ji tokia nesijaučia. Jai tik trylika, o ji jau iškentėjo nesuskaičiuojamą kiekį operacijų, kraujo perpylimų ir injekcijų. Anos sesuo Keit serga itin reta ir agresyvia leukemijos forma. Tikimybė pasveikti – minimali. Norint išsaugoti jos gyvybę, tėvai nusprendė dirbtiniu apvaisinimu susilaukti identiško Keit donoro – Anos. Nuo pat vaikystės mergaitė žino savo gyvenimo tikslą, ir atsakymą, kodėl gimė. Šeimos kasdieninė realybė neišvengiama – kai tik Keit pablogėja, visi šeimos nariai važiuoja į ligoninę kovoti dėl jos gyvybės. Dėl unikalių genetinių savybių tik Ana gali išgelbėti savo seserį Keit. 
Trylikametė Anai pradeda suvokti, kad toks jos gyvenimas yra neteisingas. Ji labai myli seserį, tačiau kaip ir kiekvienas žmogus, nori normalaus gyvenimo, kai dėl sesers Keit ligos nereikėtų aukoti draugų gimtadienių, vasaros stovyklų, galimybės tapti sportininke, pagaliau - savo pačios sveikatos. Ji nusprendžia, kad nori tapti mediciniškai nepriklausoma nuo tėvų, todėl susiranda advokatą ir paduoda tėvus į teismą dėl savo medicininio išlaisvinimo.Paauglė atsiduria tokioje situacijoje, iš kurios nėra išeities. Kurį kelią ji bepasirinktų, jis be galo skaudus. Aukotis vardan mylimos sesers ar kovoti už savo teisę į gyvenimą? 


Sukrečianti, įtraukianti ir dramatiška istorija, nuo pirmos filmo sekundės prikausto prie ekrano. Filmo autoriai labai subtiliai ir talentingai nagrinėja skaudžią šeimos temą. Kas svarbiau - drastiškomis priemonėmis gelbėti mirštančią dukrą, ar leisti kitai nebūti luošinamai, suteikiant progą gyventi gyvenimą taip, kaip ji nori? Ką reiškia būti gerais tėvais, gera seserimi, geru žmogumi? Ar teisinga daryti viską, kad išgelbėtum vaiko gyvybę, nors tai pažeidžia kito žmogaus teises? Ar verta stengtis suvokti kas esi, jei šios pastangos atveda prie konflikto su savimi? Klausyti savo širdies balso ar kitų patarimų?


„Sielvartas turėtų būti ribojamas įstatymų. Turėtų būti taisyklių knyga, kurioje būtų parašyta, kad atsikelti iš lovos verkiant yra normalu, bet tik mėnesį“ (Iš romano „Mano sesers globėjas“)Palikti facebook atsiliepimą

Atsiliepimas:
Mano sesers globėjas / My Sister`s Keeper (2009) online, Mano sesers globėjas / My Sister`s Keeper (2009) internetu, Žiūrėti Mano sesers globėjas / My Sister`s Keeper (2009) online nemokamai, Žiūrėti Mano sesers globėjas / My Sister`s Keeper (2009) internetu nemokamai, Žiūrėti Mano sesers globėjas / My Sister`s Keeper (2009) internetu, Žiūrėti Mano sesers globėjas / My Sister`s Keeper (2009) online, Žiūrėti online Mano sesers globėjas / My Sister`s Keeper (2009), Žiūrėti internetu Mano sesers globėjas / My Sister`s Keeper (2009), filmas Mano sesers globėjas / My Sister`s Keeper (2009), filmas online Mano sesers globėjas / My Sister`s Keeper (2009), filmas internetu Mano sesers globėjas / My Sister`s Keeper (2009), Žiūrėti filma online nemokamai Mano sesers globėjas / My Sister`s Keeper (2009), Žiūrėti filma internetu nemokamai Mano sesers globėjas / My Sister`s Keeper (2009)


Copyright © 2016. Visos teises saugomos Privatumo politika
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Kilti į viršų